shopping_cart

БМК “Атлант”

БМК “Атлант”
рейтинг:   1  
БМК “Атлант”Бажаєте купити квартиру в Полтаві для своєї сім’ї? Думаєте, де краще придбати нерухомість, щоб вигідно інвестувати капітал? В такому випадку вам допоможе компанія БМК “Атлант”.


Забудовник з’явився на ринку полтавської нерухомості у 2017 році. За цей час вже встиг здати в експлуатацію ЖК комфорт класу і планує будівництво нового масштабного проекту ЖК “Європейський”.


Компанія стрімко втілює плани в життя, надаючи полтавчанам комфортне, красиве житло європейського рівня в кращих локаціях міста. Ми пропонуємо інвесторам купити в Полтаві квартири та апартаменти комфорт і еліт-класу з ремонтом під ключ, комерційну нерухомість. Власники квартир в наших ЖК отримують не просто 4 стіни, а сучасну, зручну квартиру для втілення самої сміливої дизайнерської мрії. Компанія дбає про безпеку мешканців. Тому ЖК мають системи відеоспостереження, пожежної сигналізації, закриті території, пасажирські й вантажні ліфти.
Наша перевага — застосування європейських технологій будівництва в Україні, інтенсивні темпи будівництва і втілення концепції зручного, елітного житла в локаціях з розвиненою інфраструктурою.


Ми бачимо концепцію зручного житла європейського класу. Ми знаємо як побудувати якісно і на віки. Ми пропонуємо купити житлову або комерційну нерухомість в кращих районах Полтави від забудовника в розстрочку або за привабливими акціями. Ми, БМК “Атлант” – надійність вашого майбутнього.
строительные компании новострой Забудовник

предложения либо группы товаров:
объемы, мощности:
ассортимент предложений:
страна: Украина город: Полтава (Полтавская обл.)
377567 адрес: Соборності 54, каб. 21

руководитель: николай герассимов, должность: , телефон:

контактное лицо: nikolay, должность: ,
телефон: 380954479200, мобильный:
факс:


QR код: QR
вы можете сохранить этот код, распечатать на визитке, использовать как ссылку для предложий вашей компании для мобильных устройств
строительные компании новострой
Полтава (Полтавская обл.)
публикации отсутствуют.

голосовать


источник: bmkatlant.com
автор:
комментариев: 0


пока нет ни одного комментария, ваш будет первым


метки
© found.com.ua 2009-2020
Все права принадлежат правообладателям и не используются порталом в коммерческих целях.
Для запроса на удаление материалов нарушаюших чьи либо права воспользуйтесь формой обратной связи.
Вы можете цитировать любой материал с сайта при условии гиперссылки на //found.com.ua/

powered by ABI studio интернет магазин Google+